Chci být dobrovolníkem

Chci být dobrovolníkem

Zaujala Tě naše činnost, je Ti alespoň 18 let a rád bys část svého času také trávil/a pomocí handicapovaným a jiným potřebným osobám? Pak jsi na správné adrese!

Naše práce je různorodá a každý si přijde na své. Někdo se raději věnuje péči o naše handicapované kamarády, jiní vaří a prodávají charitativní punč nebo se věnují marketingu či administrativní činnosti našeho spolku. Možností, jak se zapojit, je mnoho. Někomu vyhovuje jen jedna a jiný stíhá vše. Míra zapojení se, je samozřejmě vždy na Tvých možnostech.

Jelikož jsme organizací spadající pod České velkopřevorství Suverénního řádu maltézských rytířů, řídíme svou činnost zásadami katolické víry a část našich aktivit je duchovně orientovaných. Není podmínkou, aby naši dobrovolníci byli katolíky či jinak věřícími osobami. Přejeme si však, aby každý z dobrovolníků tyto naše zásady respektoval.

Nemáš-li dostatečné zkušenosti s činností, které se věnujeme, nemusíš se bát. Bude Tě čekat školení, jak správně poskytnout první pomoc nebo jak správně o handicapované pečovat. Pro naše dobrovolníky navíc pravidelně organizujeme různé další vzdělávací akce, aby každý z nich měl možnost kromě pomoci druhým pracovat také na svém osobním rozvoji a ve svých schopnostech se zdokonalovat.

Pokud bys chtěl/a být naším dobrovolníkem, vyplň souhlas se zpracováním osobních údajů a napiš na nám na e-mail mladez@maltezskamladez.cz několik slov o sobě (jak se jmenuješ, kolik ti je let, kde bydlíš, jaká je Tvá profese či co studuješ, a také zda už máš nějaké zkušenosti s činností, které se věnujeme). Uvítáme též krátkou informaci o tom, proč Tě zaujal právě náš spolek. Následovat bude krátký pohovor a hurá, můžeš patřit k nám do party!

Těšíme se na Tebe!

 

Kalendář příspěvků
Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ČESKÁ MALTÉZSKÁ MLÁDEŽ